Choď na obsah Choď na menu
 


Rozhovor Leighton Meeser

Herečka nám prezradila aké to je hrať "mrchu" v seriály Gossip Girl

  • Aká je práca na pracovisku? - Zo začiatku som si hovorila, že to bude jednoduché a závané, ale teraz musím prehlásiť, že to je vážne drina! Ale kludne by som vám mohla o tomto seriály rozprávať dni a noci, pretože som si ho vážne zamilovala.
  • Na základe prvého dojmu by sa tvoja postava mohla popísať ako "pekná mrcha" ! Ale ako by si ju ľuďom predstavila ty? - Ja si myslím, že na prvý pohľad, alebo možno na druhý a tretí je to určite pekná mrcha. Ale ako všetko a všetci aj ona má dve strany. Jej vytrvalá, vyrovnaná a drzá a to je to prečo ju mnoho ľudí nenávidí. Ale potom ju spoznáte a vcítite sa do nej, ako je v skutočnosti zraniteľná a naozaj milá až Vás to vilaká ň, že ste ju spoznali aká vlastne je a že ju začínate mať celkom radi. Ona není úplne dobrá, ale ani úplne zlá. Žiadna postava v seriály nie je typu buď / alebo. A tak čím viac ju spoznáte tím viac sa Vám zapáči ju nenávidieť.
  • V seriály sa prejaví, že ona je vlastne tá ktorej bolo ublíženo, ale odišla Serena. Takže je to v podstate zamotané... - Blair nemala na žačiatku nemala ani tušenie, čo sa vlastne stalo. Ona je stále neuveriteľne taká neistá a ani by preto nemala dôvod. Ona vlastne ani nechcela poriadne vedieť, čo jej Serene urobila, ale aj tak s toho pekne šalela. Myslím,ale že to celu dobu tušila čo sa deje. Ona je v skutočnosti strašne zraniteľná, necíti sa krásna ani dokonalá. Má dojem, že jej nič nevychádza tak ako by chcela.
  • Bola si fanúšikom O.C.California? - Ano som fanúšikom ich tvorcu. Sú to zázrační tvorcovia. Vedia čo a ako. Myslím, že len kvôli ním je moja postava tak dokonalo prekreslená. Tie rozhovory a to ako popisujú každú postavu ... Myslím že im moc pomohol život tu v New Yorku a vôbec v centre showbussinesu, pretože tak poznali, že životy takých ľudí sú naozaj plné škandálov. Takže ked takéto veci dokážu vložiť do scenáru tak je to proste paráda, pretože najednou su postavy v seriály omnoho lepšie ako postavy ako v samotnej knihe.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.