Choď na obsah Choď na menu
 


Hviezda Gossip Girl - Chace Crawford /Nate

  • Bolo herectvo vždy tvojím snom? - Vlastne som nemal ani poňatia, čo budem v budúcnosti robiť. Ale na strednej som bol celkom umelecky zameraný... Potom som sa dostal na univerzitu, no dal som si jeden rok odklad štúdia a kamaráti ma dohodili jednej agentúre.
  • Ako si sa dostal ku GG? - O projekte mi povedal môj nový agent, dal mi do rúk aj pár scenárov, no nevedel som, ktorá postava by bola pre mňa tá pravá. A potom som už "len" musel presvedčiť prezidenta televíznej stanice CBS, že som ten pravý :D
  • Aký je Nathan? - Je to dobrý chalan a je fajn hrať stredoškoláka.
  • Tvorcovia seriálu GG stáli aj pri zrode seriálu O.C.California. Vidíš nejaké podobnosti medzi nimi? - Podľa mňa sú to dva totálne odlišné seriály. Gossip Girl viac zodpovedá realite. V O.C.C sa všetko točilo okolo peňazí, a hoci aj v GG zohrávajú peniaze veľkú rolu, serál je viac zameraný na vzťahy, rodiny a ich životoch.
  • Sledoval si O.C.California? - Nepravidelne, videl som pár dielov v prváku na strednej. Nie som typ, čo sleduje tieto študenské seriály.
  • V 1 sérii GG sa riešil ľúbostný trojuholník medzi tebou, Blair a Serenou...  - To áno, ale najsôr som si musel vyriešiť nejaké tie problémy v rodine. Blair a Nate mali komplikovaný vzťah. Nikdy spolu vlastne ani neboli šťastní, ale je celkom zaujímavé hrať postavu v takom vzťahu.
  • Už si niekedy zažil takýto ľúbostný torjuholník aj vo svojom živote? - Ani nie. Na strednej som mal dlhoročný vzťah, no napokon som to ukončil kvôli jej najlepšej kamarátke... Aj tak nedokážem pochopiť, ako by mohla Blair odpustiť Nateovi po tom všetkom, čo ju podviedol so Serenou. Je to podľa mňa šialené!
  • Objavili sa aj nejaké rozpory medzi knihou a seriálom. V seriály sa vraj objavuje veľa sexuálnych podnetov a to môže ovplyvniť tínedžerov...  - Na túto tému sa objavilo dosť kritiky. Scenáristi sa snažili robiť všetko preto, aby seriál zodpovedal knihám. Ale tínedžeri nie sú hlúpi. Seriál určite neberú ako nejaký manuál, ako a čo robiť. Predsa nevybehnú z domu a nebudú robiť to, čo práve videli v seriáli!
  • Na prvý pohľad to vyzerá tak, že seriál je skôr babskou záležitosťou. - To je fakt, no sú tu postavy, na ktoré sa oplatí pozerať. Nebojím sa, že by to nepozerali žiadni chalani.
  • Si pripravený na popularitu? - Vôbec nie som pripravený. Nechcem sa dostať na žiadne blogy a ani weby. Chcem len robiť svoju prácu a urobím pre šou čokoľvek, aby bola úspešná!
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.