Choď na obsah Choď na menu
 


Kyle XY info

23. 2. 2009

KYLE XY

Obrázok

 

Rok výroby: 2006 - 2009

Zem výroby: USA

Typ seriálu: Mysteriózny / Sci-Fi / Dráma

Dĺžka: 45min.

 

OBSAH

Jedného dňa sa asi 16-ročný chlapec (Matt Dallas) zobudil úplne nahý uprostred lesa neďaleko Seattlu (štát Washington). Nedokázal si spomenúť vôbec na nič, dokonca nevedel ani hovoriť! Keďže jeho nahota medzi obyvateľmi Seattlu vyvolala nielen veľký rozruch, ale i vlnu nevôle, zavreli ho kompetentní do miestnej polepšovne. Psychologičke Nicole Tragerovej (Marguerite MacIntyre), ktorej tento nezvyčajný prípad pridelili, sa ho uľútilo a rozhodla sa vziať ho k sebe domov. Nuž a keďže sa naozaj pomerne ťažko hľadá cesta k niekomu, koho oslovujete len neosobným „hej ty“ alebo vôbec, vybrala mu Nicole i meno – Kyle, po bratovi riaditeľa polepšovne.

Spočiatku sa Nicolinmu manželovi Stephenovi (Bruce Thomas), dcére Lori (April Matson) a synovi Joshovi (Jean-Luc Bilodeau) neveľmi pozdávala predstava, že ich novým „spolubývajúcim“ bude duševne zaostalý chlapec... No Kyleovi sa postupne darilo nielen začleniť sa do ich rodiny, ale nájsť si i nových priateľov.

Nicole nikdy neprestala pátrať po Kyleovej minulosti, čo je vcelku pochopiteľné, najmä vzhľadom na fakt, že sa u chlapca začali postupne prejavovať neuveriteľné schopnosti a mimoriadne vysoká inteligencia. Okrem toho má Kyle evidentne jedinú fyzickú vadu – chýba mu totiž pupok! A to, samozrejme, záhade jeho pôvodu dodáva ešte zaujímavejší punc. Odhaliť toto tajomstvo sa Nicole podarilo pomaličky, krok po kroku – diváci sa ho však dozvedeli až ku koncu prvej série!

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.