Choď na obsah Choď na menu
 


1x18  I do about nothing

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Serena sa pokúša hovoriť s Danom, ten jej však neodpovedá, rozhodne sa ho vyhľadať. Lily prežije vášnivú noc s Rufusom. Môžete si domyslieť, čo sa asi mohlo stať. Blair sa zobudí v posteli vedľa Chucka. Serena navštívi Dena a zistí, že Georgina u neho spala. Hrá sa na neviniatko, Serena však vie, aká je pravda. Bart sa pýta Lily, či už konečne zabudla na Rufusa. Hovorí, mu že áno. Myslíte si, že je to pravda? Ja nie.
Blair pomáha Serene odhaliť, čo je Georgina zač. Zavolá jej a povie jej, že chce ukončiť záležitosti so Serenou a požiada ju o stretnutie. Na stretnutie prídu aj jej rodičia, ktorý vedia, že ich dcérenka nie je celkom v poriadku.
Koná sa svadba Lily a Barta, ktorá sa končí „šťastne“. Na ako dlho? Na rad prichádza otcovský rozhovor. Bart rozpráva Chuckovi o živote ktorý vedie, o láske... Nate sa ospravedlní Chuckovi, pretože ho predtým neprávom obvinil a konečne sa uzmieria. Serena sa rozpráva s Danom a veľmi ľutuje, čo sa v poslednom čase stalo. Neželá si, aby sa ich vzťah ukončil. Dan však nezdieľa rovnaký názor ako ona. Prichádza ďalšia recepcia a Chuckov veľký prejav. Hovorí o dobre, o zmysle života, o skutočnej láske a pomoci, je to vlastne spôsob, ako sa ospravedlniť a udobriť si Blair. Tancujú spolu, Chuck jej oznámi, že sa pomeril s Nateom. Plánujú spoločný výlet do Európy. Veci vyzerajú tak, že Vanessa a Dan strávia prázdniny v Brooklyne. Chuck sa lúči so svojím otcom, ktorý mu oznamuje že verí, že teraz, keď je s Blair sa snáď konečne naučí všetko to, o čom mu predtým hovoril.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.