Choď na obsah Choď na menu
 


1x10 Hi Society

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Čas debutantského bálu prichádza. Prichádza Serenina babička, ktorá túto udalosť mávala dlhé roky na starosti, teraz rad prišiel na Lily. Serena sa rozhodne predstaviť babičke Dena, ten však ani zďaleka nespĺňa predstavy vhodnému partnera pre jej vnučku. Navyše, keď sa dozvie koho je to syn...
Jenny samozrejme ako inak túži ísť na ples. Keď sa o tom dozvie Lily, je celá bez seba, pretože Serena nikdy nezdieľala takéto nadšenie pre túto udalosť. A tak si Lily berie Jenny pod svoje „krídla“.
Románik Chucka a Blair sa rozbieha na plné obrátky. Čo ale ak si Nate začne uvedomovať, že mu Blair chýba a pozve ju na bál? Tá ako inak pozvanie prijme, avšak iba ako kamarátka, čo sa samozrejme Chuckovi nepáči. Ako dlho jej kamarátstvo vydrží?
Konečne sa kóna výstava Jennynej matky, Jenny má však vtedy svoj ples, ktorý samozrejme uprednostní.
Serenina babička si vymyslí, že je chorá a nezostáva je veľa času. Jej posledné želanie je vidieť Serenu na debutantskom bále. Serena je teda nútená poslúchať.
Serenina babička nájde pre Serenu vhodného partnera na ples, dokonca hodí reč s Danom a snaží sa ho presvedčiť o tom, že nie je pre ňu vhodným. Neskôr navštívi Rufusa a snaží sa mu ponúknuť peniaze za to, ak presvedčí syna o jej pravde.
Nahnevaný Dan sa rozhodne ísť na ples spolu so Serenou.
Serena sa od Dena dozvie o intrigách svojej „dokonalej“ babičky ale nakoniec jej vyhovie. Na bál nejde s Danom, avšak, nie všetko bude také ako sa zdá. Čo tak malý trapas?
Lily si uvedomí, akú chybu urobila v minulosti s Rufusom a povie Danovi, aby sa Sereny nevzdával, pokiaľ ju naozaj miluje.
Blair odhalí Chuckove intrigy a nechce s ním viac hovoriť. Vyspí sa s Natom, čoho začiatku bude Chuck svedkom. Jednoducho mu zlomí to, o čom nikto nevedel, že vôbec má. Srdce!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.