Choď na obsah Choď na menu
 


1x08 Seventeen Candles

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Blair sa rozhodne vyspovedať, domnieva sa, že to pomôže očistiť jej svedomie a spomienky z predchádzajúcej noci. Zrekapitulujme si to. Nate sa s ňou rozišiel, pretože miluje jej najlepšiu priateľku a ona polonahá a opitá tancovala na pódiu. Ale to najlepšie? Alebo skôr najhoršie? Stratila panenstvo s Chuckom.
Stretne sa s Chuckom a oznamuje mu, že pre ňu tá noc nič neznamenala, akoby sa to vlastne ani nestalo. Táto myšlienka sa ale Chuckovi vôbec nepáči. Nepatrí medzi tých, ktorého odmietajú. Ani zďaleka..
Na požiadanie Jenny sa jej matka naozaj vrátila domov. Ich rodina ale zďaleka nie je ideálna.
Nateova matka si želá, aby daroval Blair k jej sedemnástim narodeninám prsteň, niečo ako rodinný klenot. Nate oznamuje matke, že sa s Blair rozišiel. Tej sa táto správa nepáči, pretože z problémov ich môže dostať iba Blairin otec. Matka dáva synovi to, že vďaka nemu je otec na tom tak, ako je.
Nate teda chtiac-nechtiac volá Blair a prosí ju o to, aby sa k sebe zase vrátili. Zdá sa, že Blair všetko opäť vychádza, žiaľ, iba sa zdá... Šťastná ho pozýva na svoju narodeninovú party a on jej oznamuje, že má pre ňu darček.
Jenny váhavo prichádza na party. Po tom všetkom čo sa stalo by sa chcela Blair ospravedlniť a dať jej darček. Pred vchodom však stretáva Natea a nakoniec ani jeden z nich na party nejde. Odchádzajú spolu.
Serena na party svojej najlepšej priateľky nemôže chýbať. Čo ale nevidí, na party sa objavuje aj Den. Na tom by nebolo nič zlé, keby ho nedoprevádzala Vanessa. Dan totiž chce, aby sa neznášanlivosť medzi týmito dvomi vytratila.
Rufus si objasní problémy so svojou ženou a zdá sa, že v rodine konečne nastane pokoj.
Jenny a Nate sa lúčia objatím, ktoré ale nezostáva ich tajomstvom. Takéto veci sa šíria veľmi rýchlo. A jedna malá fotka sa taktiež veľmi rýchlo dokáže dostať k Blair. Krásny narodeninový darček, ktorý ešte zhorší Blairinu už tak dosť zlú náladu. Dopomáha jej k tomu ešte aj neustále Chuckove podpichovanie, ktorý je jej po celý večer v pätách.
Danov plán sa vydaril na výbornú. Vanessa a Serena si konečne prišli na meno.
Nešťastná Blair opustila vlastnú oslavu. Jej šťastie sa opäť vytratilo. Sama ale nezostáva dlho. Chuck okamžite využije príležitosť a aspoň je daruje riadne drahý darček – šperk.
Dostáva svoju odmenu. Bozk je na svete.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.