Choď na obsah Choď na menu
 


1x07 Victor, Victrola!

 

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Chuck pozve Blair na oslavu Victory.
Jenny je nervózna, pretože stratila náramok a sťažuje sa Blair. Tá jej náramok dá a povie jej, že vie, že sa nachádzala na plese.
Chuck príde za Barton, kôli obchodom a zisťuje, že má románik s Lily.
Neskôr príde za ním opäť, teraz ho však vidí v spoločnosti inej dámy, ktorá nastupuje do jeho limuzíny. Rozhodne sa to Lily oznámiť.
Serena a Dan sú šťastne zamilovaný párik ale.. stačia im už iba bozky?
Nate uvidí otca, ako si kupuje ďalšie drogy a rozhodne sa výjsť s pravdou von pred matkou. Oznámi jej, koho sú drogy v skutočnosti. Tá si to nedokáže priznať a tvári sa, že je všetko v poriadku.
Jenny oznámi Blair to, čo sa na plese stalo, že Nate miluje Serenu a pobozkal ju, keď si myslel, že je ňou. Blair je nahnevaná a povie Jenny, že už viac medzi ich skupinu nepatrí.
Blair je spolu s Nateom na večeri s jeho rodičmi, jeho otec sa však správa nad mieru čudne. Medzi otcom a synom vznikne hádka a Nate udá otca za držanie drog.
Nate sa rozoráva s Blair a oznámi jej, že je medzi nimi koniec, pretože ju nemiluje.
Blair sa rozhodne využiť pozvanie Chucka a nastupuje do limuzíny. Opitá sa rozhodne tancovať a vyzliekať sa na pódiu. Chuck je slova očarený ako nikdy predtým. Cestou domov títo dvaja spolu v limuzíne vyspia.
Nateov otec je zadržaný okrem držania drog aj za rôzne daňové podvody. Je nutné zaplatiť kauciu, ktorá rozhodne nie je malá.
Serena a San urobia rozhodujúce rozhodnutie v ich vzťahu a milujú sa spolu.
Smutná Jenny navštívi matku a prosí ju, aby sa vrátila opäť domov.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.