Choď na obsah Choď na menu
 


1x05 Dardevil

Nate ma vlastné povinnosti a Blair sa teda rozhodne usporiadať pyžamovú party. Keďže Serena má už iný program a to s Danom, ktorý ju pozval na rande, musí si nájsť za ňu náhradu. A kto iný by to mal byť než Jenny?A čo Eric? Už ho skoro prepustili ale na koniec to dopadlo nie práve tak, ako by chcel.
Rande, ktoré chcel Dan urobiť dokonalým dopadlo presne naopak. Rozhodol sa Serenu pozvať do reštaurácie na jej úrovni. Ale také dačo aj niečo stojí. Niečo viac, ako je Dan zvyknutý. Takže vlastne riadny trapas.
Pyžamová párty je v plnom prúde. Blair sa rozhodne vyslobodiť Erica z liečebne. Keď sa to dozvie Lily, upodozrieva Serenu a preto volá Rufusovi o pomoc, ktorá sa skôr skončí spomínaním na staré časy.
Preto, aby sa Jenny začlenila do partie bude musieť zdolať niekoľko úloh. Blair si samozrejme myslí, že to vzdá, Jenny je však prefíkanejšie, ako si myslela a splní všetko na výbornú.
No a Serena? Rande dopadlo úplne inak, než si samotný Den predstavoval. Dievča z vysokej spoločnosti proste nie je príliš okázalé. Inak ale neznamená vždy zle.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.