Choď na obsah Choď na menu
 


1x01 Pilot

Kyle XY je neuveriteľný záhadný mladík bez minulosti. Séria rozpráva o prekvapujúcej ceste Kyle 16-ročný dospievajúci mladík ktorému chýbajú inštinkty ludského správania, ako je ako je zlosť, radosť a láska. Potom čo sa Kyle zobúdza v lese a potom sa vybere smerom do mesta lenže v tom je problém pretože Kyle je úplne nahý a ľudia s ana tom pohoršujú. Príde polícia a zobere ho so sebou na stanicu a potom ho umiestnia do väzby centier mládeže, kde prichádza do styku s jeho prvou  skúsenosťou  konzumácie potravín a ľudskej interakcie: nie všetko je vždy  priateľské. V centre si uvedomí, že nie je ako každý iný teenager, najmä potom, čo zistí, že mu chýba jeho pupok. Z otázkami kto je ten chlapec? a odkial prišiel? sa psychológička Nicole Trager snaží zistiť a vrátiť Kylovi pämať.

Nicole si uvedomuje, že nemôže prežiť v inštitúcii a vyžaduje osobitnú pozornosť, a tak sa rozhodne priviesť ho domov aby sa mu mohla venovať. Ale zvýšok Tragerovej rodiny nie je z toho moc nadšená pretože Kyla beru ako ďalšieho pometeného pacinta ich matky.

Čoskoro si rodina začína všímať, že Kyle má niekoľko unikátnych schopností a podivný spôsob vyplnenia svojho  IQ testu, do 5 minút s dokonalým skóre.

Keď sa vyrovná s rodinou Tragerovich ale zostáva tu jedná  otázka, kto je Kyle? Aké je jeho tajomstvo, pretože ani on ho nevie  pochopiť? Prečo on nemá pupok? Prečo si nepamätá nič so svojej minulosti?Nicol si myslí že trpí nejakou z post-traumatického stresu? Ak nie, je to utrpenie z Amnézia?