Choď na obsah Choď na menu
 


1.diel - Pilot

Obrázok Obrázok Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serena je naspäť doma. Nikto okrem jej matky radostne nikto nečaká. Dokonce ani jej najlepšia priateľka, ktorá ju ani nepozve na párty o ktorej věštci tak hovoria. Čo sa za ten čas stalo?
Medzi tým sa domov od návštevy matky vracajú aj Den so svojou sestrou.Blair, Serenina najlepšia priateľka nie je z jej návratu práve nadšená, pretože Nate, jej priateľ myslí na Serenu. Obaja sa stretnú na party, na ktorej sa Serena necíti najlepšie, preto radšej odíde. Navštívi svojho brata Erica, ktorý je zavretý na klinike pre drogovo závislých, aj keď závislý nie je.
Jenny, Denova sestra sa chce stoj, čo stoj dostať na party.
Nate a Serena sa opäť stretnú. Serena mu oznámi, že je priateľom jej najlepšej kamarátky a preto by sa tak mal aj správať.
Blair před školou rozdáva pozvánky na party, pozvánku dokonce dostane aj Jenny, Serena však na ňu nie je pozvaná. Neskôr sa tieto dve opäť zmieria baže Nate sa potom Blair prizná, že ju podviedol a to so Serenou. Ďalej, Natov kamarát Chuck sa rozhodne Serenu obťažovať, tá mu ublíži a utečie. Pri svojom úteku vrazí do Dena a vypadne jej mobil.
Nate sa na žiadosť svojho otca pomerí s Blair a srubuje, že so Serenou už nikdy neprehovorí.
Den sa rozhodne vrátiť Serene mobil, nikdy by ani len nečakal, že ho Serena pozve okamžite před svojou matkou na koncert.
Jej maka Lily zájde sa Denovým otcom Rufusom a žiada ho, aby jeho syn dal od jej dcéry ruky preč.
PS: Tí svaka sa veľmi dobře poznají, veď pred rokmi spolu chodili.
Spomínaná party je v plnom prúde. Čo sa ale nestane.. Chuck zatiahne Jenny na strechu a snaží sa ju znásilniť. Jenny ale stihne napísať bratovi sms a ten tam ihneď spolu so Serenou nabehnea vrazí Chuckovi. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.